Dárek ke kávovaru Miele CM 5710 Silence

1kg zrnkové kávy a izolační konvice v hodnotě 4 489 Kč

K volně stojícímu kávovaru Miele CM 5710 Silence od nás nyní dostanete dárek v hodnotě 4 489 Kč. Získejte 1 kg zrnkové kávy Miele a izolační kávovou konvici. Ještě tišší kávovar za atraktivnější cenu.

Volně stojící kávovar Miele CM 5710 Silence

Nový Triflex HX1

První tyčový akumulátorový vysavač Miele 3v1

Seznamte se s naší nejžhavější novinkou v oblasti vysávání. Triflex HX1. První tyčový aku vysavač od Miele v jedinečném provedení 3v1. Pro maximální flexibilitu a vynikající výkon.

Nové tyčové akumulátorové vysavače Miele

Pračka Miele již za 17 990 Kč

Limitovaná nabídka!

Pračka Miele, která má vše, co od Miele očekáváte. Patentovaný voštinový buben, životnost až 20 let, speciální programy, komfortní displej, ProfiEco motor a mnohem více.

A to vše za speciální cenu 17 990 Kč.

Od 1.9. se DMOC u těchto modelů zvedla na 19 990 Kč.

WEA 035 WCS Active

WCA 030 WCS Active

10 let bez starostí s prodlouženou zárukou

Exkluzivní prodloužená záruka Miele na 10 let zdarma 

Platí při zakoupení pračky WDB 030 od 1.2.2020 do vyprodání zásob. Platí rovněž na sušičky TDB 220 WP a TDD 430 WP Series 120, ale pouze při současném zakoupení v setu s pračkou WDB 030. Získejte prodlouženou 10letou záruku v hodnotě 7 500 Kč na každý produkt jako dárek. Abyste si záruku aktivovali, je nutné přístroj zaregistrovat nejpozději do 1 měsíce od nákupu. 

Pračka WDB 030

Sušička TDD 430 WP Series 120

GRAND OPENING TEE HOUSE

Díky tomu, že zanecháváme stopy na nejkrásnějíšch místech k životu, jsme hrdým spolupořadatelem nejskvělejšího eventu v regionu. Na Čeladné bude živo, protože golfový turnaj a Opening party Tee house, jedinečného apartments & spa projektů, je naspadnutí. Jsme u toho! 

Voucher k vaší myčce se systémem AutoDos

6x PowerDisk® All in 1!

Zajistěte si zásobu PowerDisků na půl roku mytí zdarma. K Vaší nové myčce Miele se systémem AutoDos jste obdrželi voucher
na 6 kusů PowerDisku. Stačí jen uplatnit dárkový kupón na našem
e-shopu a my vám bezplatně zašleme zásobu PowerDisků až domů.

Limity? Neexistují.

Světová novinka: myčky nádobí generace 7000 s automatickým dávkováním

Miele představuje světovou novinku v oblasti mytí nádobí. Myčky nádobí s automatickým dávkováním díky integrovanému zásobníku PowerDisk®. Pusťte budoucnost k sobě domů a využijte svůj drahocenný čas na užitečnější věci. Navíc můžete mýt nádobí až půl roku zdarma.

Myčky nádobí Miele s automatickým dávkováním AutoDos

Jubilejní modely Series 120

Vždy lepší, již 120 let.

Oslavte s námi 120leté výročí inovací. Připravili jsme pro vás jubilejní modely přístrojů z různých produktových kategorií, které vám budeme postupně v průběhu roku představovat. Začínáme
s atraktivními modely bezsáčkových vysavačů Miele Blizzard CX1
za cenu již od 6 990 Kč, nebo s pračkou WDD 035 na 8 kg prádla
za 22 990 Kč.

Objevte novou generaci 7000

Ještě více inovací, než kdy dříve.

Věříme, že vše se dá neustále vylepšovat. Již od založení společnosti Miele v roce 1899 jsme synonymem vášnivého inženýrství, fascinujících technologií a neobyčejného designu.
Nová generace 7000 opět posouvá hranice možného a přepisuje budoucnost.

Pračka Miele WDB 020 již za 19 990 Kč

Limitovaná nabídka!

Pračka Miele s kolmým ovládacím panelem, která má vše, co od Miele očekáváte. Patentovaný voštinový buben, životnost až 20 let, speciální programy, komfortní displej, ProfiEco motor a mnohem více. A to vše již za 19 990 Kč, ovšem jen do vyprodání zásob.

Akce ukončena.

Jsme Hästens point

Miele Center Ostrava - Hästens Point

Přijďte si prohlédnout naše výstavní prostory a nechat se inspirovat moderními a komfortními produkty.

Produkty Hästens v Miele Center Ostrava. Postele a příslušenství zde v prodeji.

Nový kávovar Miele CM7

Pro specialisty. Pro individualisty. Pro perfekcionisty.

Kávovar CM 7750 CoffeeSelect - se třemi zásobníky na zrnkovou kávu pro všechny perfekcionisty. Připraví až 20 tradičních i netradičních nápojových specialit včetně 4 druhů čaje, navíc se automaticky odvápní. Skvělá, čerstvě namletá káva díky funkci AromaticSystemFresh. CM7 vás prostě neomrzí.

Více informací o kávovaru Miele CM 7750

Perfektně čisté prádlo za 59 minut

Pračka Miele W1 Classic SpeedCare s programem QuickPowerWash

Pračka Miele Classic W1 SpeedCare je vybavena plnohodnotným speciálním programem QuickPowerWash, který vypere vaše prádlo za méně než jednu hodinu. Zůstane vám pak více času na věci, které máte opravdu rádi.

Pračka Miele W1 Classic SpeedCare 1400

Vysavače Miele Complete C3 Performance

Ten nejlepší výkon na kobercích i tvrdých podlahách

Nové modely vysavačů Miele, které se vyznačují klasifikací A
ve všech kategoriích na energetickém štítku. Vysavače jsou vybaveny komfortní rukojetí EcoComfort s integrovaným sacím štětcem a motorem s výkonem 800 W. Seznamte se.

Více informací o Miele Complete C3 Performance

Nový robotický vysavač Scout RX2

Vyrazí, když vyrazíte vy.

Užívejte si pocit svobody. Nový robotický vysavač Miele Scout RX2 s funkcí MobileControl a Quattro Cleaning Power se postará
o vaši domácnost. Můžete být kdekoliv – a vaše podlaha bude vždy perfektně čistá. Díky mobilní aplikaci jej navíc můžete ovládat
i vzdáleně a jeho činnost budete mít vždy pod dohledem.

Robotický vysavač Scout RX2 Home Vision

Bezsáčkový vysavač Miele Blizzard CX1

Výkonný. Inovativní. Hygienický.

90 let úspěšného boje s prachem si zaslouží oslavu. Oslavte
s námi 90 let německé kvality a zkušeností, které nás neustále posouvají dopředu a pomáhají nám vyvíjet stále lepší a efektivnější pomocníky. Seznamte se s našimi jubilejními modely bezsáčkových vysavačů Miele v atraktivním provedení.

Bezsáčkové vysavače Miele

Pračky Miele s unikátním dávkováním TwinDos

Nyní s dárkem v hodnotě více než 2 600 Kč zdarma!

Vyberte si z široké nabídky praček s automatickým dávkovacím systémem TwinDos. S nákupem pračky se systémem TwinDos navíc obdržíte prací prostředky v hodnotě více než 2 600 Kč, které vám při běžné spotřebě vystačí na více než půl roku praní. Nyní pračky s tímto unikátním dávkovacím systémem již od 30 990 Kč!

Pračky Miele s funkcí TwinDos

5 let záruka Miele

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma.

Sáčkové vysavače Miele

5 let záruka na chlazení

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Miele chladničky, mrazničky a vinotéky

Sušičky prádla Miele

Jak jsme tak dlouho mohli žít bez sušičky?

Tak přesně tohle se vybaví všem, kteří si pořídí kvalitní sušičku prádla a poznají její veškeré výhody. K nim patří mj. rychlost sušení, menší nutnost žehlení, minimalizace vlhkosti a tím i výskytu plísní
v bytě. Nelze opomenout také fakt, že sušička zachytí textilní prach, jenž se uvolňuje přirozeným stárnutím textilu, což je přínosné zejména pro alergiky na prach.

Sušičky Miele s tepelným čerpadlem